20 Травня, 2020

» Компанія «Велта» розпочала тести перших виробів з доступного титану

ТОВ ВКФ «Велта» відкрила другий науково-дослідницький центр Velta Titanium Metal (м. Київ). Мета нової дослідницької лабораторії – виробництво і тестування готової продукції з доступного титану, який компанія отримує за власною технологією.

Velta RD Titan (м. Дніпро), де була розроблена нова технологія виробництва металічного титану, зробив значний ривок в масштабуванні процесу. Напівпромислова ділянка науково-дослідницького центру вже виробляє десятки кілограмів титанової сировини. Цього року також запланований перехід до наступного етапу: напрацювання матеріалу в тоннах для виготовлення кінцевої продукції. Але вже зараз Titanium Metal тестує титановий порошок для виробництва побутових речей.

«Я дуже чітко розумію, що саме нові високі технології стануть головним драйвером для розвитку нашої компанії. Також добре розумію і те, що цей самий драйвер може стати одним з головних для розвитку України в цілому» — прокоментував на своїй сторінці в Facebook Андрій Бродський, генеральний директор компанії «Велта»
ТОВ ВКФ «Велта» неодноразово заявляла про свої плани побудувати вертикально-інтегровану групу від видобутку сировини до виробництва кінцевих виробів з титану. Так, компанія володіє сировинними активами: Бирзулівським гірничо-збагачувальним комплексом, а також Лікарівським родовищем ільменіту.

Velta RD Titan: науково-дослідницький центр, де була розроблена новітня технологія виробництва металічного титану, а також тривають подальші дослідження максимального зниження вартості виробництва даного металу. Вже подано перші заявки до патентних бюро США та України. На базі Velta RD Titan відбувається безпосереднє виробництво металічного порошку з титанової сировини Бирзулівського ГЗК.
Velta Titanium Metal: нова дослідницька лабораторія, де тестуються різноманітні підходи у виробництві кінцевих побутових виробів з титанового порошку, виготовленого Velta RD Titan.

Інші прес-релізи