19 Жовтня, 2021

» Офіційна інформація щодо заснування Консультативної ради та розділення бізнес напрямків

ТОВ ВКФ «Велта» повідомляє, що 13 жовтня її материнська компанія Velta US Inc (США) створила Консультативну Раду. Також компанія проводить розділення гірничо-добувного та інноваційного бізнес-напрямків.
Меттью Х. Мюррей погодився приєднатися до Velta US Inc у якості першого члена Консультативної ради. Він контролюватиме розвиток стратегічного бачення та партнерства компанії на ринку США.
«Я пишаюся призначенням у якості першого члена Консультативної ради і радий можливості співпрацювати з “Велтою” заради зміцнення економічних відносин між Україною і США у стратегічно важливому титановому секторі», прокоментував він.
Наразі містер Мюррей є управляючим партнером Sovereign Ventures LLC, американської консультативної фірми, яка працює з підприємцями в галузі науки, техніки, кібербезпеки, штучного інтелекту та ін., над створенням етичних підприємств та технологічних інновацій для подолання критичних задач державної політики.
З 2012 по 2017 рік він входив до адміністрації президента Обами у якості заступника помічника міністра зі співпраці з Європою, Близьким Сходом та Африкою у Міністерстві торгівлі США, а також був старшим радником з питань управління та верховенства права в Агенції міжнародного розвитку.

ТОВ ВКФ “Велта” також повідомляє про розділення гірничодобувного та інноваційного бізнес-напрямків.
Виключно у гірничодобувному секторі продовжить роботу українська ТОВ ВКФ «Велта», яка входить до холдингової структури Velta Holding US Inc, США. Компанія володіє Бирзулівським та Лікарівським родовищами ільменітових руд.
Натомість холдинг TitanEra Inc (США) сконцентрував у структуру високотехнологічні бізнес-напрямки: ТОВ «Велта РД Титан» — науково-дослідну лабораторію, та
ТОВ «ТитанЕра», яка розпочала будівництво першого в світі пілотного заводу з виготовлення титанового порошку та кінцевих титанових продуктів.
Генеральним директором обох холдингів є Бродський Андрій Вікторович. ТОВ ВКФ «Велта» залишається постачальником титанової сировини для ТОВ «ТитанЕра», що дозволяє реалізувати повну вертикальну інтеграцію в рамках холдингів.

Для отримання більш детальної інформації зв’яжіться з Елліною Романовою, спеціалістом зі зв’язків з громадськістю та комунікацій компанії “Велта”: [email protected]

Інші прес-релізи