Команда компанії “Велта” відвідала 7-му Міжнародну конференцію з порошкової металургії та адитивного титанового виробництва (PMTi2024) в Мадриді, де продемонструвала успішні тести власного титанового порошку для виготовлення кінцевих продуктів методом лиття металів під тиском (MIM). Оцінку українського порошку провів незалежний європейський дослідницький інститут, а його практичне застосування у виробництві кінцевих продуктів протестувала німецька компанія PolyMiM.
Тестування підтвердило придатність титанового порошку “Велти” для виготовлення титанових виробів за допомогою технології MIM. Інноваційна технологія отримання титанових порошків Velta Ti Process є безвідходною та має низький рівень викидів вуглецевого сліду.
«“Велта” відповідає запиту глобального ринку титану на інноваційні розробки в отриманні титанових сплавів, гарантуючи сталість процесу. Конференція також стала чудовою можливістю для налагодження співпраці з компаніями, зацікавленими у подальшому тестуванні нашого титанового порошку для виробництва кінцевих продуктів», — зазначив Артем Яровинський, директор із розвитку бізнесу компанії “Велта”.
Експерти заявляють, що ринок адитивного виробництва (AM) досяг 20 мільярдів доларів у 2023 році, збільшившись у двадцять разів за останнє десятиліття і на 14% щорічно протягом останніх чотирьох років. В умовах розширення глобальних ринків очікується, що протягом наступних п’яти років ринок Китаю зростатиме у два рази швидше, ніж європейський. Ці тенденції підкреслюють зростаючу потребу в передових, економічно ефективних і стійких рішеннях для виробництва титану, що ідеально відповідає інноваційному підходу Велти.