КРИТИЧНИЙ ТИТАН

Титан — конструкційний матеріал, що рятує життя людей, бо є незамінним металом, який використовується від оборонного сектору до медичного протезування.
4
конструкційний метал після алюмінію, заліза та магнію
15 16
секторів критичної інфраструктури США залежать від титанової сировини
1 з 35
1 з 35 критичних корисних копалин у США
1 з 30
1 з 30 критичних мінералів у ЄС
3 основних сектори ЄС залежать від титану — відновлювана енергетика, новітні технології, аерокосмічний та оборонний сектори.
Унікальні властивості титану
Достатньо молодий метал титан прийняв виклик нового технологічного прориву та вже зараз, спираючись на адитивні технології та свої унікальні властивості, може запропонувати високу якість у поєднанні з адаптивністю у виробництві. Титан вже змінює свій статус з елітарного металу на загальнодоступний. При цьому залишається критичним матеріалом для розвитку класичних стратегічних секторів.
МІЦНИЙ ТА ЛЕГКИЙ
Вища міцність, ніж більшість сплавів сталі та на 45% легший
СТІЙКИЙ ДО АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩ
Висока стійкість до корозії, що дозволяє використовувати в морській воді або хлорі
СТІЙКИЙ ДО ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ТЕМПЕРАТУР
Висока температура плавлення при 1668 °C і залишається міцним при 650 °C
ПОВНІСТЮ БІОСУМІСНИЙ
Нетоксичний і відмінно імплантується в організм людини
Класичні та інноваційні сектори
АЕРОКОСМОС
ОБОРОННИЙ КОМПЛЕКС
3D ПРИНТІНГ
МЕДИЦИНА ТА
МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАНЯ
РОБОТОТЕХНIКА
СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР
НОУТБУКИ
СМАРТФОНИ
РОБИМО КРОК У НОВУ ЕРУ ТИТАНУ
Наша візія — відкрити світу Нову Еру Титану, де людство отримає технологічний, екологічний базовий матеріал для забезпечення високого рівня якості життя кожного мешканця планети Земля.
Наша мета — будівництво низки повністю вертикально інтегрованих виробничих комплексів з виготовлення кінцевих титанових продуктів.
Наш підхід
1.
Зниження витрат на виробництво металевого титану
“Велта” комерціалізує власний процес VeltaTiProcess, який замінить 80-річний метод Кролла для ефективного виробництва металевого титану. Velta Ti Process виключає етап отримання титанової губки, менш енергоємний, має менше виробничих стадій та нульові відходи, а за рахунок виробництва дороговартісних субпродуктів вартість титану знижується мінімум у чотири рази.
2.
Збереження ресурсів планети
Старий процес Кролла передбачає утворення великої кількості хімічних відходів, включаючи CO2, і використання хлору, що лише посилює екологічні проблеми у світі. Інноваційна технологія “Велти” виключає використання цих токсичних та небезпечних елементів.
3.
Впровадження нових технологій виробництва
Швидке зростання адитивного виробництва докорінно змінює порошкову титанову металургію та відкриває нові можливості для металів.
4.
Рівний світовий доступ до титану
Сьогодні всього 5 країн у світі є виробниками титанової губки, кінцевої сировини для виготовлення титану металу, що унеможливлює рівні конкурентні умови та виключення геополітично мотивованих дій. Velta Ti Process оминає стадію виготовлення титанової губки, тож наш титан є незалежним від поставок та доступним для будь-якої компанії у будь-якій країні.
5.
Поширення переваг титану на нові ринки
Приблизно протягом сторіччя титан мав статус елітарного металу, який використовується у галузях, що є безкомпромісними до якості: космічній, авіаційній, суднобудуванні. Але постійне зростання рівня життя людей породжує глобальний попит на високоякісні матеріали, і титан з елітарного металу стає металом масового споживання. Завдяки своїм якостям титан захоплює нові споживчі ринки спортивного обладнання, медичних імплантатів, деталей для автомобілів та велосипедів, ювелірних виробів з одночасним збільшенням присутності в оборонній та аерокосмічній галузі.