Український R&D центр працює над новими технологіями переробки титану

Oct 9, 2017

Українська компанія Velta RD Titan, в рамках TiO2 World Summit в Іспанії, презентувала розробку інноваційного методу отримання диоксиду титану.

Новий спосіб, названий i-TiO2, над яким працюють вчені R&D центру, стане альтернативою сульфатному та хлоридному методам отримання пігментного двоокису титану, які були відкриті ще в 20 сторіччі. Velta RD Titan бачить потенціал пігментного двоокису, як одного з важливих матеріалів для ходу Промислової революції 4.0. Білий пігмент є основою для виробництва лакофарбових, плівкових матеріалів, пластмас, штучної шкіри та ряду нових розробок.

«Під час стрімкого технологічного розвитку все більше інноваторів звертають увагу на ТіО2 продукцію, але для вибухового зростання цього матеріалу необхідне значне здешевлення процесу виробництва. Наші розробки дозволять знизити собівартість, а отже розширити використання титанової продукції, як в класичному, так й в інноваційних ринках», - заявив Андрій Гончар, заступник генерального директора – технічний директор Velta RD Titan.

Одним з обов’язкових критеріїв і-ТіО2 також є максимальна екологічність при виробництві. План розробки з подальшою апробацією розрахований на 3 роки.

Довідка

Velta RD Titan – заснована двома українськими компаніями, RD Titan group та Velta Group Global. Остання володіє двома ресурсними активами титанових руд в Кіровоградській області. На базі Бирзулівського родовища 5 років функціонує гірничо-збагачувальний комплекс з видобутку та переробки ільменітового концентрату. Лікарівське родовище знаходиться на стадії отримання дозвільних документів на будівництво ГЗК.

RD Titan group – компанія, яка консолідувала вчених та інженерів, що мають великий досвід в розробці, виробництві, застосуванні та післяпродажній технічній підтримці ТіО2. Компанія спеціалізується на дослідженнях й розробках технологій для основного виробництва діоксиду титану та нових марок ТіО2.