Зростання, що базується на культурі інновацій

Генеральний директор
Андрій Бродський
Андрій Вікторович Бродський є засновником та генеральним директором ТОВ ВКФ “Велта”. Він має понад 15 років досвіду на вищих керівних посадах у титановій галузі. Ініціював рекордне будівництво заводу з видобутку та переробки титанової сировини з нуля та відкрив два успішні науково-дослідні центри.
Андрій Бродський має досвід у галузі виробництва та продажу металів, керував та розробив розгалужену систему маркетингу і торгівлі у багатьох країнах, таких як Нідерланди, Ізраїль, Туреччина, Росія, Узбекистан тощо.
Закінчив Дніпропетровський національний гірничий університет за спеціальністю “Збагачення корисних копалин”.
Фінансовий директор
Іван Капустін, MBA
Іван Вадимович Капустін має 10-річний досвід роботи в команді “Велти” і був призначений фінансовим
директором у 2017 році.
Він має ступінь магістра з інформаційних керуючих систем та технологій Дніпропетровського національного університету; ступінь магістра фінансів Дніпропетровської національної гірничої академії; та Executive MBA (EMBA) за програмою EuroMBA у Вищій школі менеджменту HHL Лейпциг, Бізнес-школі EADA в Барселоні, Вищій школі менеджменту в Aix-Marseille, Школі бізнесу та економіки Маастрихтського університету, Університеті Козмінського та Бізнес-школі Audencia Nantes.
Керівник юридичного відділу
Вікторія Петренко
Вікторія Іванівна Петренко має понад 17 років юридичної практики.
Вона працює у сферах комерційного, корпоративного та цивільного права, інвестицій та надрокористування, конкуренції, митного та трудового законодавств, будівництва та нерухомості, інтелектуальної власності (включаючи авторські права та патенти), а також над судовими процесами, приділяючи особливу увагу комерційним та адміністративним спорам.
Вікторія Петренко є ліцензованим магістром права та адвокатом, нині вона навчається на курсі MBA.
Комерційний директор
Ношреван Руруа
Ношреван Романович Руруа має 12-річний досвід у титановій галузі. Він розпочав свою кар’єру у сфері продажу металопрокату у 1992 році і пройшов шлях від рядового працівника до співзасновника власної компанії.
З 1997 по 2001 рік він займався розвитком каналів збуту марки мінеральної води “Боржомі” і працював комерційним директором. Перед тим, як приєднатися до “Велти”, Ношреван Романович працював комерційним директором у компанії, що займається виробництвом та продажем нестандартних упаковок, призначених для машинобудівних заводів.
Ношреван Руруа з відзнакою закінчив Тбіліський державний університет за спеціальністю “Політична економія”.
Директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій
Анна Капустіна
Анна Василівна Капустіна приєдналася до “Велти” у 2010 році та має 10-річний досвід у титановій галузі. Вона очолює медіахолдинг “Медіадоступ”, до якого входять Кіровоградський сайт новин “Точка Доступу” та регіональна газета “Новомиргородські вісті”.
До свого приєднання до “Велти” вона з 2006 по 2009 роки працювала менеджером програм на телеканалі IPT, а у 2009 році – журналістом у регіональній газеті “Вісті Придніпров’я”.
Анна Капустіна отримала диплом журналіста в Дніпропетровському національному університеті та пройшла кілька навчальних курсів: “Управління проектами для творчих команд. Agile в дії” Києво-Могилянської бізнес-школи, курс “Комунікації” та “Habitus” Михайла Нестора.