Зростання, що базується на культурі інновацій

Генеральний директор
Андрій Бродський
Андрій Вікторович Бродський є засновником та генеральним директором ТОВ ВКФ “Велта”. Він має понад 15 років досвіду на вищих керівних посадах у титановій галузі. Ініціював рекордне будівництво заводу з видобутку та переробки титанової сировини з нуля та відкрив два успішні науково-дослідні центри.
Андрій Бродський має досвід у галузі виробництва та продажу металів, керував та розробив розгалужену систему маркетингу і торгівлі у багатьох країнах, таких як Нідерланди, Ізраїль, Туреччина, Росія, Узбекистан тощо.
Закінчив Дніпропетровський національний гірничий університет за спеціальністю “Збагачення корисних копалин”.
Заступник генерального директора
Олена Лесняк
Олена Олександрівна Лесняк має більш ніж 16-річний досвід роботи у відділах продажу та маркетингу українських і міжнародних компаній, 10 з яких пов’язані з титановою промисловістю. Як заступник генерального директора вона відповідає за продажі, маркетинг та стратегічний розвиток.
Вона отримала ступінь магістра за фахом “Економіка підприємства” у Дніпропетровському державному університеті та ступінь з англійської мови.
Олена Лесняк закінчила інтенсивний бізнес-курс з менеджменту, маркетингу та фінансів у Французько-українському інституті бізнесу, а також один курс психології в Університеті Люм’єра в Ліоні.
Фінансовий директор
Іван Капустін, MBA
Іван Вадимович Капустін має 10-річний досвід роботи в команді “Велти” і був призначений фінансовим
директором у 2017 році.
Він має ступінь магістра з інформаційних керуючих систем та технологій Дніпропетровського національного університету; ступінь магістра фінансів Дніпропетровської національної гірничої академії; та Executive MBA (EMBA) за програмою EuroMBA у Вищій школі менеджменту HHL Лейпциг, Бізнес-школі EADA в Барселоні, Вищій школі менеджменту в Aix-Marseille, Школі бізнесу та економіки Маастрихтського університету, Університеті Козмінського та Бізнес-школі Audencia Nantes.
Керівник юридичного відділу
Вікторія Петренко
Вікторія Іванівна Петренко має понад 17 років юридичної практики.
Вона працює у сферах комерційного, корпоративного та цивільного права, інвестицій та надрокористування, конкуренції, митного та трудового законодавств, будівництва та нерухомості, інтелектуальної власності (включаючи авторські права та патенти), а також над судовими процесами, приділяючи особливу увагу комерційним та адміністративним спорам.
Вікторія Петренко є ліцензованим магістром права та адвокатом, нині вона навчається на курсі MBA.
Комерційний директор
Ношреван Руруа
Ношреван Романович Руруа має 12-річний досвід у титановій галузі. Він розпочав свою кар’єру у сфері продажу металопрокату у 1992 році і пройшов шлях від рядового працівника до співзасновника власної компанії.
З 1997 по 2001 рік він займався розвитком каналів збуту марки мінеральної води “Боржомі” і працював комерційним директором. Перед тим, як приєднатися до “Велти”, Ношреван Романович працював комерційним директором у компанії, що займається виробництвом та продажем нестандартних упаковок, призначених для машинобудівних заводів.
Ношреван Руруа з відзнакою закінчив Тбіліський державний університет за спеціальністю “Політична економія”.
Директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій
Анна Капустіна
Анна Василівна Капустіна приєдналася до “Велти” у 2010 році та має 10-річний досвід у титановій галузі. Вона очолює медіахолдинг “Медіадоступ”, до якого входять Кіровоградський сайт новин “Точка Доступу” та регіональна газета “Новомиргородські вісті”.
До свого приєднання до “Велти” вона з 2006 по 2009 роки працювала менеджером програм на телеканалі IPT, а у 2009 році – журналістом у регіональній газеті “Вісті Придніпров’я”.
Анна Капустіна отримала диплом журналіста в Дніпропетровському національному університеті та пройшла кілька навчальних курсів: “Управління проектами для творчих команд. Agile в дії” Києво-Могилянської бізнес-школи, курс “Комунікації” та “Habitus” Михайла Нестора.