ВЕЛТА РОБИТЬ КРОК У НОВУ ЕРУ ТИТАНУ

Компанія “Велта” збудувала з нуля перший за роки незалежності України титановий гірничо-збагачувальний комплекс на базі Бирзулівського родовища ільменітових руд.
З 2012 року на ГЗК було видобуто, збагачено та відправлено клієнтам понад 1 205 000 тонн унікальної високотитанистої сировини, кількість якої обмежена у світі.
Видобування титанової сировини відіграє ключову роль у нашій вертикальній інтеграції та науковому прориві компанії.
2006
рік створення
15
рокiв інтенсивного росту
2%
світового ринку титанової сировини
650+
робочих місць
100%
сировини експортується по всьому світу: наші ключові клієнти
— Chemours (DuPont), Precheza та Traxys
Ресурсна база
“Велта” володіє Бирзулівським та Лікарівським родовищами титанових руд, які розташовані у центрі Європи у Новомиргородському районі Кіровоградської області.
Високотитаниста сировина

”Велта” є одним з небагатьох приватних виробників титанової сировини в Європі. 

 

 

 

 

Ми розпочали комерційні поставки титанової сировини на початку 2012 року після запуску в рекордні терміни гірничо-збагачувального комплексу на Бирзулівському родовищі в Кіровоградській

області України.

Вигідне географічне розташування, а також доступ до сучасних транспортних та складських приміщень дозволяють нам доставляти продукцію по всьому світу.
Наше Бирзулівське родовище містить 3 млн. тонн високоякісного ільменіту.
Унікальні характеристики цього ресурсного активу дозволили нам розділити ільменітовий концентрат на два сорти, які відрізняються вмістом основних компонентів, таких як TіO2, FeО та Fe2О3. Таким чином, наша продукція підходить для отримання діоксиду титану як сульфатним, так і хлоридним методами, а також для отримання шлаку та синтетичного рутилу. Поточна потужність Бирзулівського гірничо-збагачувального комбінату становить до 270 тис. тонн ільменітового концентрату на рік.

Компанія “Велта” також володіє Лікарівським родовищем.

Ми плануємо розширення власних потужностей за рахунок запуску Лікарівського ГЗК. Проект комплексу з виробничою потужністю на рівні 120 тис. тонн концентрату на рік знаходиться на стадії проектування.
Ми успішно пройшли всі етапи отримання дозвільних документів. Розмір необхідних інвестицій у будівництво становить $35 млн.
Етапи виробничого процесу “Велти”:
1.
ЗНЕШЛАМЛЮВАННЯ:
Видалення у гідроциклонах домішок з рудних пісків
2.
ГРАВІТАЦІЙНЕ ЗБАГАЧЕННЯ:
Розділення кварцового піску та чорнового ільменіту на гравітаційних сепараторах.
3.
МАГНІТНЕ ЗБАГАЧЕННЯ:
Доведення ільменітового концентрату до стадії готової продукції на роликових магнітних сепараторах.
Контроль якості на кожному етапі
1.
Регулярний відбір проб ільменітового концентрату на стадії збагачення руди.
2.
Регулярний відбір проб ільменітового концентрату під час завантаження на зберігання або перед його відправленням споживачам.
3.
Незалежне тестування ільменітового концентрату лабораторією SGS при завантаженні та доставці клієнтам.
4.
Регулярне тестування готової продукції у власній лабораторії компанії.
5.
Використання хімічних та рентгенівських методів для підтвердження вмісту TiO2 та своєчасного виявлення небажаних домішок.
НАДІЙНІ ТА БЕЗПЕРЕБІЙНІ ПОСТАВКИ
“Велта” є експортно-орієнтованою компанією, тому транспортна логістика розроблена з урахуванням потреб кожного клієнта.
Наша компанія розташована у центральному регіоні України та має прямий залізничний доступ до сучасних об’єктів морського порту. При перевезенні продукції морським транспортом ми розробили власний підхід до складування та зберігання сировини в порту, який дозволяє уникати надмірної вологи та небажаних домішок у вантажі.
Керівництво проекту
Генеральний директор
Андрій Бродський
Андрій Вікторович Бродський є засновником та генеральним директором ТОВ ВКФ “Велта”. Він має понад 15 років досвіду на вищих керівних посадах у титановій галузі. Ініціював рекордне будівництво заводу з видобутку та переробки титанової сировини з нуля та відкрив два успішні науково-дослідні центри.

Андрій Бродський має досвід у галузі виробництва та продажу металів, керував та розробив розгалужену систему маркетингу і торгівлі у багатьох країнах, таких як Нідерланди, Ізраїль, Туреччина, Узбекистан тощо.

Закінчив Дніпропетровський національний гірничий університет за спеціальністю “Збагачення корисних копалин”.
Фінансовий директор
Іван Капустін, MBA
Іван Вадимович Капустін має 10-річний досвід роботи в команді “Велти” і був призначений фінансовим
директором у 2017 році.
Він має ступінь магістра з інформаційних керуючих систем та технологій Дніпропетровського національного університету; ступінь магістра фінансів Дніпропетровської національної гірничої академії; та Executive MBA (EMBA) за програмою EuroMBA у Вищій школі менеджменту HHL Лейпциг, Бізнес-школі EADA в Барселоні, Вищій школі менеджменту в Aix-Marseille, Школі бізнесу та економіки Маастрихтського університету, Університеті Козмінського та Бізнес-школі Audencia Nantes.
Керівник юридичного відділу
Вікторія Петренко
Вікторія Іванівна Петренко має понад 17 років юридичної практики.
Вона працює у сферах комерційного, корпоративного та цивільного права, інвестицій та надрокористування, конкуренції, митного та трудового законодавств, будівництва та нерухомості, інтелектуальної власності (включаючи авторські права та патенти), а також над судовими процесами, приділяючи особливу увагу комерційним та адміністративним спорам.
Вікторія Петренко є ліцензованим магістром права та адвокатом, нині вона навчається на курсі MBA.
Комерційний директор
Ношреван Руруа
Ношреван Романович Руруа має 12-річний досвід у титановій галузі. Він розпочав свою кар’єру у сфері продажу металопрокату у 1992 році і пройшов шлях від рядового працівника до співзасновника власної компанії.
З 1997 по 2001 рік він займався розвитком каналів збуту марки мінеральної води “Боржомі” і працював комерційним директором. Перед тим, як приєднатися до “Велти”, Ношреван Романович працював комерційним директором у компанії, що займається виробництвом та продажем нестандартних упаковок, призначених для машинобудівних заводів.
Ношреван Руруа з відзнакою закінчив Тбіліський державний університет за спеціальністю “Політична економія”.
Директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій
Анна Капустіна
Анна Василівна Капустіна приєдналася до “Велти” у 2010 році та має 10-річний досвід у титановій галузі. Вона очолює медіахолдинг “Медіадоступ”, до якого входять Кіровоградський сайт новин “Точка Доступу” та регіональна газета “Новомиргородські вісті”.
До свого приєднання до “Велти” вона з 2006 по 2009 роки працювала менеджером програм на телеканалі IPT, а у 2009 році – журналістом у регіональній газеті “Вісті Придніпров’я”.
Анна Капустіна отримала диплом журналіста в Дніпропетровському національному університеті та пройшла кілька навчальних курсів: “Управління проектами для творчих команд. Agile в дії” Києво-Могилянської бізнес-школи, курс “Комунікації” та “Habitus” Михайла Нестора.