12 Червня, 2023

» R&D центр компанії «Велта» отримав сертифікати ISO

У травні 2023 року науково-дослідницький центр Velta RD Titan, що належить гірничодобувній ТОВ ВКФ “Велта”, отримав перші два сертифікати ISO.

Velta RD Titan — науково-дослідний центр, де українські вчені за 5 років розробили новий метод виробництва титанового порошку за концепцією нульових відходів та з низьким вуглецевим слідом. Технологія отримала 3 національних патента та 2 патенти у США. Наразі R&D центр запустив процес сертифікації власного виробництва, отримавши сертифікат ISO 45001:2018, та сертифікат ISO 9001:2018.

“Європа та США не тільки оголосили титан критичною сировиною, а й активно працюють над створенням нових ланцюгів поставок, як титанової сировини, так і титану металу. З огляду, на те, що наша українська технологія відповідає двом центральним критеріям: зеленого виробництва та геополітично надійного виробника, ми стандартизуємо наш науково-дослідний центр задля прозорості для іноземних партнерів” — прокоментував Андрій Бродський, генеральний директор компанії “Велта”.

Сертифікат ISO 45001:2018 «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці» свідчить, що компанія приділяє увагу фізичному та психологічному здоров’ю працівників, бере на себе відповідальність щодо забезпечення безпечних умов праці, гарантує дотримання прав людини та відсутність будь-якої дискримінації. Стандарт ISO 45001 був створений на основі передового досвіду Міжнародної Організації Праці та всіх існуючих до цього норм і стандартів.

Сертифікат ISO 9001:2018 «На системи управління якістю» підтверджує, що якість продукції компанії та система її менеджменту відповідають державним і міжнародним стандартам як документально, так і практично. У документі прописані норми, яких мають дотримуватися на всіх етапах виробництва та реалізації продукції, дотримання цих норм періодично перевіряється органами сертифікації.

Сертифікат ISO визнається на світовому рівні і є нормою ведення бізнесу у США та Європі, а їх відсутність – відповідно, фактором ризику для співробітництва.

ISO – Міжнародна організація зі стандартизації розробляє стандарти, дотримання яких гарантує, що продукти та послуги є безпечними, надійними й якісними, а виробничі процеси побудовано на використанні максимально ефективних ресурсів із мінімальним впливом на навколишнє середовище.
Velta RD Titan – науково-дослідницький центр ТОВ ВКФ «Велта», заснований у 2017 році. За 5 років досліджень вчені центру розробили новий інноваційний метод отримання металічного титану та його сплавів Velta Ti Process, який має три національні та два патенти у США. Концепція методу – виробництво титанового порошку з низьким вуглецевим слідом.

Інші прес-релізи