11 Березня, 2021

» ОАЕ зацікавлені у випуску титанової продукції спільно з Україною

Velta Holding US Inc. підписала тристоронню угоду про наміри з KIZAD, дочірнім підприємством Abu Dhabi Ports в ОАЕ, та приватною фінансовою установою про залучення інвестицій для будівництва заводу з виробництва титанових виробів за власною інноваційною технологією компанії в ОАЕ.

Velta Holding US Inc. через дочірні підприємства в Україні володіє гірничозбагачувальним комплексом з видобутку титанової руди. У 2020 та 2021 роках компанія отримала два патенти на революційну технологію виробництва металічного титану та його сплавів, яка знижує їхню вартість у 4 рази та зводить виробничі відходи до нуля. З 2009 року ОАЕ дотримуються національної політики зниження залежності економіки країни від видобутку та експорту нафти. Уряд Об’єднаних Арабських Еміратів відомий своєю підтримкою технологічних проектів та високоякісною інфраструктурою для них.

«KIZAD, дочірня компанія Abu Dhabi Ports, є ключовою локацією для приваблення нових підприємств, оскільки уряд ОАЕ – лідер з просування та впровадження інноваційних технологій», — сказав Андрій Бродський, генеральний директор і головний акціонер Velta Holding, під час підписання Меморандуму.

«Ми вітаємо рішення Velta Holding інвестувати у відкриття великого підприємства з виробництва титану в центрі Металевого кластеру KIZAD, де сьогодні розташовано декілька провідних світових виробників металевої продукції. KIZAD буде тісно співпрацювати з Velta Holding, щоб задовольнити її унікальні потреби в регіоні та забезпечити її експансію на нові та слаборозвинені ринки», — сказав Самір Чатурведі, генеральний директор KIZAD.


Меморандум зафіксував наміри KIZAD та Velta Holding вступити у стратегічне партнерство та побудувати перший повністю інтегрований завод, від сировини до кінцевого продукту, на території KIZAD. Меморандум викликав зацікавлення деяких інституційних інвесторів в ОАЕ, які прагнуть інвестувати в проекти з вироблення кольорових металів в ОАЕ.

Velta Holding US Inc. володіє українською компанією ТОВ ВКФ «Велта», якій належать два ресурсні активи — Лікарівське та Бирзуліське родовища. На базі останнього 11 років працює комплекс з видобутку та переробки титанової сировини. «Велта» займає 2% частки світового ринку титанової сировини і є експортно-орієнтованою компанією. До складу холдингу також входить дослідницький центр Velta RD Titan, який розробив та запатентував інноваційну технологію виробництва металічного титану в 2020 році та титанових сплавів у 2021 році.

Abu Dhabi Ports

Компанія Abu Dhabi Ports, заснована в 2006 році, сприяє глобальній торгівлі та стратегічно розташована в столиці Об’єднаних Арабських Еміратів. Вона є частиною ADQ, однієї з найбільших холдингових компаній регіону з широким портфелем основних підприємств, що охоплюють ключові галузі диверсифікованої економіки Абу-Дабі. Abu Dhabi Ports є головним в регіоні посередником з логістики, транспорту та торгівлі, що поєднує Абу-Дабі зі світом. Компанія Abu Dhabi Ports володіє та управляє 11 портами та терміналами в ОАЕ та Гвінеї.

Найбільшою дочірньою компанією Abu Dhabi Ports є Khalifa Industrial Zone Abu Dhabi (KIZAD) – інтегрований торговий, логістичний та промисловий хаб з глибоководним портом Khalifa.

Інші дочірні підприємства Abu Dhabi Ports включають: Abu Dhabi Marine Services (SAFEEN), Maqta Gateway, MICCO, Abu Dhabi Maritime Academy, Abu Dhabi Terminals (ADT), Abu Dhabi Cruise Terminal, Fujairah Terminals та ZonesCorp.

KIZAD

Khalifa Industrial Zone Abu Dhabi (KIZAD), створена в 2010 році та працююча з 2012 року, є дочірньою компанією Abu Dhabi Ports серед інших промислових міст та вільних економічних зон. KIZAD, стратегічно розташована між Абу-Дабі та Дубаєм, з глибоководним портом Khalifa, є інтегрованим торговим, логістичним та промисловим центром Абу-Дабі, що підтримує стале зростання секторів металів, полімерів, продуктів харчування, автомобілів, води, нафти та газу. KIZAD – одна з найбільших у світі промислових зон, яка займає площу 410 квадратних кілометрів.
Додаткова інформація за посиланням: kizad.ae

Інші прес-релізи