ПРОЕКТ TI METAL

КРОК У НОВУ ЕРУ ТИТАНУ
“Велта” — перша компанія у світі, яка планує побудувати повністю вертикально інтегровану систему від виробництва сировини до кінцевих виробів з титану, на основі власної інноваційної технології.
2017
запуск R&D

$4M

інвестицій у науково-дослідні роботи

3

отриманих національних патентів

2

отриманий патент США

років

для запуску готового підприємства, що легко масштабується
10 000 tpa
завод — проектні та інженерні роботи тривають
Науковий прорив
Velta RD Titan
Традиційне виробництво титану здійснюється за допомогою енергоємного, дороговартісного та низькопродуктивного методу Кролла. Цей процес передбачає використання хлору, велику кількість хімічних відходів та СО2, що повністю суперечить глобальному екологічному запиту.
Щоб повністю переосмислити спосіб виробництва титану компанія “Велта” відкрила власний науково-дослідний центр та залучила до нього найкращих українських вчених у галузі металургії та хімії.
За 5 років досліджень вчені науково-дослідного центру розробили, вдосконалили та запатентували абсолютно новий метод виробництва металевого титану та його сплавів.
Velta Ti Proccess менш енергоємний, має менше виробничих стадій та нульові відходи, а за рахунок виробництва дороговартісних субпродуктів вартість титану знижується мінімум у чотири рази.
Нова технологія
Velta Ti Process

Революційна технологія Velta Ti Process має значні переваги у порівнянні зі застарілим методом Кролла, який є енергоємним, дороговартісним та низькоефективним.

Знижена витрата часу на виготовлення деталей з титану

Використання порошку Velta Ti Process у порошковій металургії або з адитивними технологіями виключає довгий та складний етап отримання й перетворення титанової губки у кінцеві деталі.

Відповідає критеріям “зеленого виробництва”

Відсутність твердих відходів та підхід Zero Liquid Discharge. Значно знижений вуглецевий слід. Перетворення всіх відходів у побічні продукти з високою доданою вартістю.

Виробництво титанових деталей стає дешевшим

У галузі середнє співвідношення buy-to-fly для виробництва титанових деталей за допомогою губки Кролла становить 10:1. При використанні порошку Velta Ti Process з порошковою металургією або адитивними технологіями співвідношення становить 1,5:1.

Виробництво будь-яких високоякісних сплавів та інтерметалідів

особливо ті, які зараз важко або навіть неможливо виробити у промислових обсягах.

ЕТАПИ VELTA TI PROCESS