ПРОЕКТ TI METAL

КРОК У НОВУ ЕРУ ТИТАНУ
“Велта” — перша компанія у світі, яка планує побудувати повністю вертикально інтегровану систему від виробництва сировини до кінцевих виробів з титану, на основі власної інноваційної технології.
2017
запуск R&D
$3,5M
рокiв інтенсивного росту
2
отриманих національних патентів
1
отриманий патент США
500 tpa
пілотний завод — завершене проектування та інженерні роботи для пілотного заводу з виробництва кінцевих титанових виробів
10 000 tpa
завод — проектні та інженерні роботи тривають
4 роки
для запуску готового підприємства, що легко масштабується
Науковий прорив
Velta RD Titan
Традиційне виробництво титану здійснюється за допомогою енергоємного, дороговартісного та низькопродуктивного методу Кролла. Цей процес передбачає використання хлору, велику кількість хімічних відходів та СО2, що повністю суперечить глобальному екологічному запиту.
Щоб повністю переосмислити спосіб виробництва титану компанія “Велта” відкрила власний науково-дослідний центр та залучила до нього найкращих українських вчених у галузі металургії та хімії.
За 5 років досліджень вчені науково-дослідного центру розробили, вдосконалили та запатентували абсолютно новий метод виробництва металевого титану та його сплавів.
Velta Ti Proccess менш енергоємний, має менше виробничих стадій та нульові відходи, а за рахунок виробництва дороговартісних субпродуктів вартість титану знижується мінімум у чотири рази.
Нова технологія
Velta Ti Process
Революційна технологія Velta Ti Process має значні переваги у порівнянні зі застарілим методом Кролла, який є енргоємним, дороговартісним та низькоефективним.
Швидша
Має зменшений вуглецевий слід
Побічні продукти з високою доданою вартістю
Без твердих або рідких відходів
Нульові викиди у повітря
Немає Cl2
ПЕРЕВАГИ VELTA TI PROCESS
1.
Вартість титанового порошку за новою технологією нижча у 3-4 рази у порівнянні з методом Кролла.
2.
Старий метод має високий коефіцієнт Buy-to-Fly — середній показник 10:1 у галузі. Що означає низьку ефективність використання матеріалу — для кожного 1 кг кінцевої деталі потрібно 10 кг матеріалу для її виготовлення.
3.
Velta Ti Process має високу економічну ефективність зі співвідношенням 1,5:1, тому що матеріал виробляється у майже чистій формі. Технологія дозволяє виготовляти різні види металевих порошків титану з нижчими витратами.
4.
Кінцевим продуктом передового методу Velta є високоякісний титановий порошок, який можна використовувати як для традиційної порошкової металургії, так і для нових адитивних технологій, включно з 3D-друком.
ЕТАПИ VELTA TI PROCESS