19 Вересня, 2022

» Velta Holding US Inс. отримала патент у США на українську технологію доступного, зеленого титану


Винахід на отримання порошків металевого титану та його сплавів пройшов повну експертизу та запатентований у Бюро патентів й товарних знаків США. Патент підтвердив винахідницький рівень, новизну та здатність до промислового використання технології.

Velta Holding US Inс., сформована двома українськими компаніями, у гірничо-добувному напрямку група працює понад 10 років та займає 2% світового ринку титанової сировини, інноваційний напрямок відкрито у 2017 році.

За 3 роки наукової роботи вчені Velta Holding US Inc. розробила принципово новий метод отримання металічного титану, що знижує його вартість та має нульові відходи. У 2020 році сформований патент було передано до USPTO, за 25 місяців компанія отримала позитивний висновок та отримала патент. Два національні патенти були отримані у 2020 та 2021 році відповідно.

«2 роки тому ми були впевнені у стрімкому рості ринку мирного та технологічного титану, але війна в Україні докорінно змінила глобальний ринок. Наразі титан це критична оборонна сировина й доступ до неї — питання національної безпеки. Розуміючи це та маючи запатентовану технологію, ми продовжимо наш шлях до мети — будівництва низки заводів з виготовлення кінцевих титанових виробів» — прокоментував Андрій Бродський, CEO Velta Holding US Inc.

Інші прес-релізи