РОБИМО КРОК У НОВУ ЕРУ ТИТАНУ

Наша мета - будівництво низки повністю вертикально інтегрованих виробничих комплексів з виготовлення титанових продуктів.

Наша візія — відкрити світу Нову Еру Титану, де людство отримає технологічний, екологічний базовий матеріал для забезпечення високого рівня якості життя кожного мешканця планети Земля.

Стійкість до корозії
Титан не схильний до корозії, зокрема в морській воді та хлорі.
Легко сплавляється

У сплавах із залізом, алюмінієм, нікелем та ванадієм титан має необмежений спектр застосувань.

Немагнітний
У титана відсутні магнітні властивості і надзвичайно низькі тепло- та електропровідність.
Нетоксичний
Титан повністю біосумісний з організмом людини, не поглинається та не розчиняється в ньому.
Співвідношення міцності та ваги
Титан – найміцніший з відомих металів. Міцніший за сталь, але на 45% легший за неї. На 60% щільніший за алюміній і до того ж удвічі міцніший.
Стійкість до екстремальних температур
Надзвичайно висока температура плавлення 1668°С і температура кипіння 3287°С.
Унікальні властивості титану надають виробам надзвичайні характеристики. Промислове, автомобільне, аерокосмічне, військове та медичне застосування довели цінність цього металу.
Однак масове застосування титану на інших ринках стримувала висока вартість металевого титану.
Уявіть собі світ, де титан коштував би значно менше, а розвинуте виробництво мало б змогу зробити титанові вироби доступними для нових споживчих ринків: спортивного обладнання, медичних імплантатів, деталей автомобілів та велосипедів, ювелірних виробів тощо.
Візія “Велти” щодо майбутнього титану:
1.
Зниження витрат на виробництво металевого титан
“Велта” комерціалізує процес, який замінить 80-річний метод Кролла для ефективного виробництва металевого титану
2.
Збереження ресурсів планети
“Велта” використовує новий процес, що не створює шкідливих викидів та є менш енергоємним.
3.
Впровадження нових технологій виробництва
Швидке зростання адитивного виробництва докорінно змінює порошкову титанову металургію
4.
Поширення переваг титану на нові ринки
Недорогий титан та нові технології виробництва зроблять його пріоритетним металом для виготовлення найрізноманітніших виробів.
РЕВОЛЮЦІЙНІ НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ
Вчені “Велти” знизили вартість виробництва титанових продуктів у чотири рази.
Новий метод “Велти” є менш енергоємним, має менше етапів виробництва та суттєво знижує ціну на титан завдяки виробництву вартісних побічних продуктів. Крім того, він не утворює відходів. Завдяки новому методу наша компанія зробить титан доступним для виготовлення всіх металевих виробів і створить доступну та високоефективну альтернативу нержавіючій сталі та алюмінію.
ЕКОЛОГІЧНИЙ МЕТАЛ
Використання наукових досягнень задля збереження планети
Технологія “Велти” передбачає нульовий рівень шкідливих відходів, які зазвичай утворюються під час виробництва титану. Знижуючи температуру обробки сировини, ми значно зменшуємо викиди вуглецю, а реалізація вартісних побічних продуктів в свою чергу значно знижує ціну титану. Титан “Велти” — це дійсно екологічний метал.
Метал, що підвищить якість життя людства
Титан “Велти” доступний всім
Приблизно протягом сторіччя титан мав статус елітарного металу, який використовується у галузях, що є безкомпромісними до якості: космічній, авіаційній, суднобудуванні. Але постійне зростання рівня життя людей породжує глобальний попит на високоякісні матеріали, і титан з елітарного металу стає металом масового споживання.
За допомогою нового методу виробництва “Велта” зробить титан доступним для застосування в усіх металевих виробах та створить високоефективну альтернативу нержавіючій сталі та алюмінію. Завдяки своїм якостям титан захоплює нові споживчі ринки спортивного обладнання, медичних імплантатів, деталей для автомобілів та велосипедів, ювелірних виробів з одночасним збільшенням присутності у оборонній та аерокосмічній галузі.